• WAKACJE!

• Wszystkim Uczniom i Rodzicom dziękujemy za ten rok ciężkiej, wytrwałej pracy i życzymy bezpiecznych, spokojnych wakacji i szczęśliwych powrotów!

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Dyrekcja i Nauczyciele

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/20 - 26 czerwca 2020r.

• Zbliżamy się do zakończenia roku szkolnego 2019/20.  W związku z dalszym trwaniem zawieszenia zajęć, zakończenie roku szkolnego w naszej szkole odbędzie w innej formie niż dotychczas. Podziękowania, rozdanie świadectw i nagród odbędzie się tylko klasami, przed budynkiem szkoły, zgodnie z poniższym rozkładem:

8.45 - oddział przedszkolny
            9.00 - klasa 0
            9.15 - klasa 1
            9.30 - klasa 2
            9.45 - klasa 4
            10.00 - klasa 5
            10.15 - klasa 6
            10.30 - klasa 7

11.00 - uroczyste zakończenie klasy 8 z udziałem p. Burmistrza Andrzeja Jarosa

Uwaga!

• za dowóz i odwóz Uczniów odpowiedzialni są Rodzice - w tym dniu nie ma autobusu szkolnego!
            • Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele przestrzegają zasad higieny i bezpieczeństwa - maseczki, bezpieczna odległość, dezynfekcja rąk
            • o godz. 18.00 w kolegiacie pw. św. Mikołaja w Wolborzu odbędzie sie Msza Św. z okazji zakończenia roku szkolnego dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli

ZAPRASZAMY!

• Dzień Dziecka

• Z okazji Dnia Dziecka wszystkim uczniom życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Niech Wam słońce jasno świeci i w radości dzień przeleci. Wszystkiego co najlepsze oraz spełnienia marzeń.