• DZIEŃ DZIECKA

• W tym roku nasz szkolny Dzień Dziecka odbył się w nieco inny sposób, oprócz gier i zabaw sportowych Uczniowie w swoich klasach wraz z wychowawcami przygotowali własne scenariusze na ten dzień. Odbył się m.in. wewnątrzszkolny konkurs plastyczny "Zasady właściwego odżywiania i zachowania się przy stole", gdzie jury przyznało dwie pierwsze nagrody dla zespołów: Amelii Mirowskiej i Antoniny Marcińczak z klasy 3 oraz Jowity Owczarek i Wiktorii Żegoty z klasy 7, pieczenie gofrów, razowych ciasteczek z ziarnami, tańce, zabawy integracyjne. Radzie Rodziców bardzo dziękujemy za przygotowanie paczek z prezentami.

Wszystkim Uczniom Młodszym i Starszym życzymy samych radosnych dni i spełnienia marzeń!

• ŚLUBOWANIE KLASY 1

• W związku z sytuacją pandemiczną, przełożone ślubowanie klasy 1, odbyło się w naszej szkole 14 maja 2021r. W tym dniu pierwszoklasiści zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności, które zdobyli w ubiegłych miesiącach. Na uroczystość zostali zaproszeni: Dyrekcja i Rodzice Uczniów, którzy przygotowali także poczęstunek. Z ogromną radością witamy nowo pasowanych członków naszej społeczności szkolnej.