• HARMONOGRAM NAUKI KLAS STARSZYCH OD DNIA 17 MAJA 2021

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Komornikach informuje, że od dnia 17 maja 2021 r. do dnia 30 maja 2021 r. uczniowie klas V -VIII szkoły podstawowej przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 procent/50 procent), przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

W dniach: 17 maja (poniedziałek), 18 maja (wtorek), 19 maja (środa) 2021 r. naukę stacjonarną w szkole realizować będą klasy VI i VIII,natomiast zajęcia z wykorzystaniem metod i technik na odległość realizować będą klasy V i VII.

W dniach: 20 maja (czwartek), 21 maja (piątek), 24 maja (poniedziałek), 28 maja (piątek) 2021 r. naukę stacjonarną realizować będą klasy V i VII,zaś zajęcia z wykorzystaniem metod i technik na odległość realizować będą klasy VI i VIII.

W dniach 25,26,27 maja 2021 r. odbędzie się w szkole egzamin ósmoklasisty. Uczniowie z klas I - VII oraz dzieci z oddziału przedszkolnego nie przychodzą do szkoły, są to dni wolne od zajęć dydaktycznych.

Od 31 maja br. wszyscy uczniowie uczą się stacjonarnie w szkole.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 maja 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19