• KONKURS PLASTYCZNY

•

W dniu 26 marca w Przedszkolu Samorządowym w Wolborzu, nastąpiło rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego "Kapelusz Pani Wiosny".

Lena Chmielewska z naszej szkoły zajęła III miejsce. GRATULACJE!

Z naszej szkoły jury w składzie: A. Klauz, L. Świech i M. Striczek również wyróżniło pozostałe piękne prace:

Lena Chmielewska

Mateusz Kargul

Oliwia Rytych

WYRÓŻNIENIE

Maria Bąk

Barbara Czerzniewska

Fabian Dawidowicz

Marcelina Marcińczak

Mateusz Rytych

Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie gratulujemy:)

• ZDALNE NAUCZANIE DLA PRZEDSZKOLA I KLASY 0

• Zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa i wprowadzonych obostrzeń z powodu pandemii - od 27 marca do 9 kwietnia zostają zamknięte żłobki i przedszkola, w związku z tym prosimy Rodziców o korzystanie z możliwości zdalnych zajęć zamieszczanych dla tej grupy wiekowej na platformie dysku google pod poniższym linkiem: