• BEZPŁATNE WARSZTATY EMPICKIE ONLINE

• Zachęcamy uczniów do skorzystania z oferty ciekawych warsztatów online organizowanych przez EMPIK, które będą dostępne od 28go grudnia 2020r. pod linkiem:

• FERIE W SZKOLE

• Informujemy, że w trakcie ferii, tj. od 4 - 15 stycznia w godzinach 9.00-11.00 zostaną w szkole zorganizowane nieodpłatne zajęcia rekreacyjno - sportowe dla uczniów klas I-III, prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego i wychowawców klas. Będą się one odbywały w grupach liczących do 12 osób. W związku z limitami, wynikającymi z reżimu sanitarnego konieczne jest zgłoszenie dziecka na zajęcia do 31.12.2020 r., którego można dokonać telefonicznie lub sms do wychowawcy klasy.

Tylko zgłoszeni uczniowie będą mogli wziąć udział w zajęciach.

O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.